19.02.2019r. Godz. 20:57Bieżące interwencje

XX międzynarodowe spotkanie MDP CTIF w Opolu - 4. dzień

dodano: 28 lipca 2015 o 11:07 | ostatnia aktualizacja: 31 lipca 2015 o 12:07 | kategoria: Sport

Czwarty dzień spotkania, to przede wszystkim "olimpiada" strażackiej młodzieży z 22. krajów na stadionie im. Opolskich Olimpijczyków w Opolu a następnie "gry bez granic" w parku nadodrzańskim.

XX międzynarodowe spotkanie MDP CTIF w Opolu - 4. dzień

Podczas zawodów młodzież startowała w dwóch konkurencjach o nazwach: sztafeta pożarnicza i bojówka. Wyniki na oficjalnej stronie mistrzostw. Gratulujemy zawodnikom osiągnięć a widzom wspaniałego kibicowania.

Po emocjach sportowych przyszedł czas na odprężenie i zabawę w parku nadodrzańskim. Młodzież uczestniczyła w olimpiadzie obozowej, czyli "grach bez granic", czyli rywalizacji w przeróżnych i przedziwnych dyscyplinach. Tutaj wszyscy byli zwycięzcami. Organizatorzy zapewnili dobrą zabawę i prysznic po każdej konkurencji.

Filmowa relacja z mistrzostw i zabaw.

Dzień zakończyło oficjalne spotkanie w filharmonii i kolejna dyskoteka dla uczestników zawodów.

 

W dniach 19-26 lipca 2015 r. w Opolu trwa jubileuszowe XX międzynarodowe spotkanie oraz zawody młodzieżowych drużyn pożarniczych wg regulaminu tradycyjnego CTIF. Uczestniczy w nich 45 drużyn z 22. krajów. Informacje dotyczące spotkania, szczegółów programu oraz aktualności związane z tym wydarzeniem podawane są pod linkiem po prawej stronie naszego portalu oznaczonym logo mistrzostw  a także na oficjalnej stronie http://www.ctif2015.eu/ i na jednym z portali społecznościowych pod adresem https://www.facebook.com/ctif2015.

 

Opracowanie:
bryg. Adam Janiuk
oficer prasowy OKW PSP

Zdjęcia:
Anna Gregorczyk
KW PSP Opole