12.12.2018r. Godz. 22:48Bieżące interwencje

,,Zapobiegajmy pożarom’’ - konkurs plastyczny

dodano: 30 grudnia 2014 o 14:12 | ostatnia aktualizacja: 30 grudnia 2014 o 19:12 | kategoria: Wydarzenia | powiat: strzelecki

W dniu 30 grudnia 2014 roku w Komendzie Powiatowej PSP w Strzelcach Opolskich przeprowadzono eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. ,,Zapobiegajmy pożarom’’. Do konkursu wpłynęło 79 prac plastycznych z przedszkoli i szkół powiatu strzeleckiego.

,,Zapobiegajmy pożarom’’ - konkurs plastyczny

Jury pracowało w składzie:

mł. bryg. Artur Wiśniewski- Przewodniczący

mł. kpt. Alina Czarnocka- Sekretarz

st. kpt. Piotr Zdziechowski- Członek

dh Konrad Wacławczyk- Członek

Komisja po dokonaniu oceny prac zakwalifikowała niżej wymienione prace do eliminacji wojewódzkich Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego w poszczególnych grupach wiekowych.

I grupa – przedszkola:

Julia Zmuda, Justyna Sładek, Dominika Szłapa, Weronika Kała, Basia Celińska.

II grupa – szkoły podstawowe kl. I-III:

Marek Gabor, Marcel Koik, Justyna Bok, Piotr Mróz, Denis Cioch.

III grupa – szkoły podstawowekl. IV-VI:

Amelia Foltyn, Krzysztof Pogodzik, Marlena Woźnica, Wiktoria Stranczik, Dawid Woźnica.

IV grupa – gimnazjum:

Karolina Sendzielorz, Weronika Ogaza, Wiktoria Hurek, Agata Czekała, Marlena Rudner.

V grupa – szkoły ponadgimnazjalne:

Dominika Lipok, Jagoda Józefiak, Szymon Terlega, Martyna Jackowiak, Dorota Czaja.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych latach.

Tekst i foto: st. kpt. Piotr Zdziechowski