16.12.2018r. Godz. 20:18Bieżące interwencje

Zderzenie się ciągnika rolniczego z samochodem ciężarowym na DK nr 94

dodano: 10 października 2011 o 14:10 | ostatnia aktualizacja: 29 grudnia 2011 o 19:12 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby | powiat: brzeski

Zderzenie się ciągnika rolniczego z samochodem cięzarowym w Skorogoszczy na DK nr 94

Zderzenie się ciągnika rolniczego z samochodem ciężarowym na DK nr 94

O godzinie 13:19 dyżurny z  Powiatowego Stanowiska Kierowania w Brzegu otrzymał informację o zderzeniu się ciągnika rolniczego przewożącego kukurydzę z samochodem ciężarowym TIR. Poszkodowanych jest dwóch kierowców, którym przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego udziela pomocy medycznej. W wyniku tego zdarzenia uszkodzona została także ściana jednego z budynków mieszkalnych. W budynku tym nikt nie ucierpiał. Droga jest zablokowana. Na miejsce zdarzenia zadysponowano 3 zastępy z Państwowej Straży Pożarnej.

mł.kpt. Małgorzata Kostrzewska