Przejdź do treści strony

Nabory

 • Nabór do pracy w KP PSP w Strzelcach Opolskich

  Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Strzelcach Opolskich ogłasza nabór do służby przygotowawczej na stanowisko stażysty w zmianowym rozkładzie czasu służby w JRG w Strzelcach Opolskich.   Szczegóły  poniżej w załączniku.

  Zobacz

 • Nabór do służby w PSP w KW PSP w Opolu_WF

  10.11.2017 r. Opolski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej w Opolu ogłasza nabór do służby przygotowawczej w Państwowej Straży Pożarnej na stanowisko: stażysta w wydziale finansów (WF) Szczegóły dot. naboru znajdują się w załącznikach poniżej

  Zobacz

 • Nabór do służby w PSP w KP PSP w Brzegu

  Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Brzegu ogłasza nabór do służby w Państwowej Straży Pożarnej w Brzegu na stanowisko stażysta - docelowo starszy operator sprzętu specjalnego. Szczegóły dot. naboru znajdują się poniżej.

  Zobacz

 • Nabór do służby w PSP w KP PSP w Brzegu

  Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Brzegu ogłasza nabór do służby w Państwowej Straży Pożarnej w Brzegu na stanowisko stażysta - docelowo starszy ratownik. Szczegóły dot. naboru znajdują się w załączniku poniżej.

  Zobacz

 • Nabór

  Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Kędzierzynie – Koźlu ogłasza nabór do służby przygotowawczej w Państwowej Straży Pożarnej na stanowisko stażysty w zmianowym rozkładzie czasu służby w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kędzierzynie – Koźlu.Szczegóły w załączniku. 25.09.2017 r. - Wyniki I etapu naboru przedstawia załącznik poniżej. 26.09.2017 r. ...

  Zobacz