Przejdź do treści strony

Nabory/Wyniki naborów

 • Nabór do służby w KP PSP w Strzelcach Opolskich

  Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Strzelcach Opolskich ogłasza nabór do służby przygotowawczej w Państwowej Straży Pożarnej na dwa stanowiska "stażysta" (stanowiska docelowe: 1/ starszy ratownik - kierowca - 1 etat, 2/ starszy ratownik - 1 etat)w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej w Strzelcach Opolskich. Szczegóły naboru znajdują się w załączniku.

  Zobacz

 • Nabór na wolne stanowisko cywilne informatyka

  Komenda Powiatowa PSP w Nysie ogłasza nabór na wolne stanowisko cywilne, robotnicze i obsługi, do pracy w charakterze informatyka. W załączeniu terminy, warunki naboru oraz zakres wykonywanych zadań na stanowisku pracy.

  Zobacz

 • Wyniki V etapu

  Wyniki po V etapie postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko stażysty w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kędzierzynie – Koźlu, tj. test wiedzy przedstawia załącznik.

  Zobacz

 • Wyniki VI etapu

  Wyniki VI etapu postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko stażysty w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kędzierzynie – Koźlu, tj. rozmowa kwalifikacyjna przedstawia załącznik

  Zobacz

 • Nabór do służby w PSP w KW PSP w Opolu_WF

  04.12.2017 r. Opolski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej w Opolu ogłasza nabór do służby przygotowawczej w Państwowej Straży Pożarnej na stanowisko: stażysta w wydziale finansów (WF) Szczegóły dot. naboru znajdują się w załącznikach poniżej 18 grudnia 2017 r. – W dniu dzisiejszym zakończył się I etap postępowania kwalifikacyjnego – ocena ...

  Zobacz