13.12.2017r. Godz. 10:03Bieżące interwencje

Komendanci wojewódzcy Opolszczyzny

bryg. mgr inż. Marek Kucharski

st. bryg. mgr inż. Marek KUCHARSKI

opolski komendant wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej w Opolu

od 1.02.2016 r. do 1.12.2017 r.

nadbryg. Karol Stępień

nadbryg. w st. spocz. Karol STĘPIEŃ

opolski komendant wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej w Opolu

od 16.04.2000 r. do 31.01.2016 r.

nNadbryg. Jerzy Seńczuk

nadbryg. w st. spocz. Jerzy SEŃCZUK

opolski komendant wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej w Opolu

od 1.07.1989 r. do 15.04.2000 r.

płk poż. Zdzisław Filingier

płk poż. w st. spocz. Zdzisław FILINGIER

komendant wojewódzki Straży Pożarnych w Opolu

od 1.05.1968 do 30.06.1989 r.

płk poż. mgr Andrzej Gatlik

płk poż. w st. spocz. Andrzej GATLIK

komendant wojewódzki Straży Pożarnych w Opolu

od 1.07.1959 r. do 30.04.1968 r.

Mjr poż. Bolesław Szymański

mjr poż. w st. spocz. Bolesław SZYMAŃSKI

komendant wojewódzki Straży Pożarnych w Opolu

od 1.01.1955 r. do 30.06.1959 r.

mjr poż. Kazimierz Małyska

mjr poż. w st. spocz. Kazimierz MAŁYSKA

 komendant wojewódzki Straży Pożarnych w Opolu

od 1.07.1950 r. do 31.12.1954 r.